Nawigacja mobilna menu

 

.

1. W „Magazynie Wierszy” prezentują się poeci, którzy byli „gośćmi głównymi” w poprzednich edycjach, „pozostali bywalcy” (uczestnicy co najmniej pięciu edycji Portu) i/lub poeci, którzy prezentowali się w ramach koncertu. Prezentacja nie może przekroczyć 5 min, maksymalnie dwa wiersze.

2. W „Hyde Parku” prezentują się pozostali portowcy – czytając jeden utwór poetycki, do 3 min. Wyjątek stanowią krótkie formy poetyckie. Wówczas należy dopasować ilość wierszy do wyznaczonego czasu.

3. W czasie trwania Portu na stoisku z książkami można zostawić tomiki wierszy do odsprzedaży. Należy to zrobić najpóźniej do godziny 15.45. Piętnaście minut przed inauguracją.

4. Warsztaty poetyckie kierowane są dla debiutantów lub poetów, którzy posiadają w swoim dorobku jedną książkę poetycką.

5. Mamy dla Was darmowe noclegi, jednak ich ilość jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Jeżeli z jakichkolwiek powodów ktoś z Państwa (posiadający rezerwację) nie będzie mógł dojechać prosimy o niezwłoczne poinformowanie organizatorów. (portpoetycki@wp.pl, tel: 501 133 262, 509 763 680).

6. Koncert Joanny Trzepiecińskiej jest darmowy. Należy jednak zgłosić się po odbiór biletu najpóźniej do godz. 16.00 na stoisku z książkami (jeśli ktoś z Państwa się spóźni należy powiadomić organizatorów wcześniej).

7. Pozostałe kwestie ujęte są w regulaminie portowym